Rolands Arājs, Ilgvars Staltmanis. Automātikas elementi

automatikas-elementi

Grāmatā apskatīti rūpniecības un lauksaimniecības ražošanas iekārtu auto­mātikas elementi un to aprēķinu metodes. Aplūkoti transformatori, droseles un. magnētiskie pastiprinātāji. Liela vērība veltīta pusvadītāju ierīcēm: diodēm,, stabilitroniem, tranzistoriem, tiristoriem, lauktranzistoriem un integrālām mikro­shēmām. Grāmatā ietvertas dažādas pusvadītāju tranzistoru ierīces, kas strādā slēdža režīmā. Apskatītas dažādas tiristoru ierīču pielietošanas iespējas. Grā­mata satur loģisko elementu un integrālo shēmu apskatu. Parādīti loģisko funkciju un loģisko shēmu izpildes veidi. Doti automātikas elementu aprēķinu piemēri, ierīču shēmas un to praktiskais pielietojums.

Grāmata domāta inženiertehniskajiem darbiniekiem un speciālistiem, kas nodarbojas ar ražošanas procesu automatizāciju rūpniecībā, lauksaimniecībā,, celtniecībā un transportā. To var izmantot arī tautas saimniecības speciālistu kvalifikacijas celšanas kursu klausītāji, kā arī attiecīgo specialitāšu strādnieki.

indexarhīvs / yandex / mega

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Mācību, POPULĀRZINĀTNISKI, Tehnika fizika matemātika ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s