Kad būs uzvarēts laiks. Fantastisku stāstu krājums.

KadbusuzvaretslaiksFantstatukrajumsfb2

Krievu padomju rakstnieku fantastika.sērija Fantastikas Pasaulē./Fantastisku stāstu krājums: Ivans Jefremovs. Helēņu noslēpums.; Genādijs Gors.Puisēns. ; Henriks Saulovičs Altšullers(G Altovs) . Klīnika «Dižais piekūns». ; Valentīna Zuravļova. Leonardo. ; Anatolijs Dņeprovs. Pasaule, kurā es pazudu. ; Severs Gansovskis. Dusmības diena. ; Iļja Varšavskis. Robijs.; Iļja Varšavskis. Molekulārā kafejnīca.

«Kad būs uzvarēts laiks…» ir padomju rakstnieku zinātniski fantastisko stāstu krājums. Grāmata iepazīstina latviešu lasītāju ar daudzu padomju fantastu daiļradi, rada priekšstatu par viņu tematikas un stila daudzveidību. Stāstu darbība risinās gan kosmosā, gan uz Zemes, gan pagātnē, gan tagadnē, autori pievēršas zinātniskām, sociālām un morālām problēmām. Taču, lai kas būtu viņu varoņi, lai kur notiktu darbība, — uzmanības centrā ir cilvēks, viņa radošās iespējas un aktīvā attieksme pret dzīvi.

indexarhīvs / yandex / mega

sadalīts stāstos: mega

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts FANTASTIKA, Krievu padomju rakstnieku fantastika, Sērija: Fantastikas pasaulē(FP) ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s