Nora Robertsa. Trīs likteņa dievietes

Tris liktena dievietes(N.Robertsa)

Kad nogrima “Lusitania”, viens izglābtais sāka jaunu dzīvi, atmetot zagšanu, taču paturēja paņemto mazo sudraba statueti, kas kļuva par ģimenes relikviju daudzām paaudzēm. Gandrīz gadsimtu vēlāk šis vērtīgais mantojums viena no trim izšķirtajām statuetēm tika nozagta atkal. Tāpēc Malahijs, Gideons un Rebeka Salivani ir apņēmības pilni atgūt vecvecvectēva dārgumu, apvienot trīs likteņa dievietes un kļūt bagāti.

Šie meklējumi aizvedis viņus no mājām Īrijā uz Helsinkiem, Prāgu, Ņujorku. Tur viņi satiks kādu talantīgu zinātnieci, kas palīdzēs viņiem, un ari kādu godkārīgu sievieti, kas liks lietā jebkādus līdzekļus, lai iegūtu likteņa dievietes.

Pēc liktenīgas kuģa „Lusitania” avārijas šķiet, ir gājusi zudībā viena no trim moiru – likteņa lēmēju – sudraba statuetēm. Ja izdotos apvienot visas trīs unikālās skulptūriņas, ne vien to cena kļūtu neizmērojama, bet arī, kā vēsta leģenda, tās apveltītu savu īpašnieku ar veiksmi un bagātību.

Vairāki cilvēki mūsdienās sacenšas, cerot atrast ne vien pazudušo statueti, bet arī sameklēt divas zināmās, lai beidzot visas trīs apvienotu. Meklējumi, kaislības, nodevība, mērķis, kuram visi līdzekļi šķitīs labi, vedīs no Īrijas uz Helsinkiem, Prāgu, Ņujorku…

Dārgumu meklēšana, romantika un briesmas, atskārsme, ka mīlestība un laime bieži vien visgrūtāk iegūstamie dārgumi, ir Noras Robertsas jaunā, aizraujošā romāna stūrakmeņi.

lejuplādēt

Fb2:1 https://yadi.sk/i/CmRh5VDt3RSn6z   2 https://yadi.sk/i/8DEdArDLoXHQn

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts DETEKTĪVLITERATŪRA ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s