DAŽI IETEIKUMI ŠĪS MĀJASLAPAS IZMANTOŠANAI

Oficiāla bezmaksas latviešu egrāmatu izplatīšana internetā nav iespējama, to nenodrošina pašreizējā likumdošana. Kamēr šīs lapas eksistenci piecieš attiecīgas varas struktūras, tā turpina pastāvēt.

Visas lejupielādes saites nomainīt visā saita saturā ar 4800 ierakstiem vienam vai diviem cilvēkiem, acīmredzami, ir pārāk darbietilpīgi un visai nereāli. Var jau būt, ka kādreiz tas tiks izdarīts, tomēr šāds varoņdarbs pagaidām ir visai tālas nākotnes jautājums. Var paiet pat vairāki mēneši un gadi.

Papildinājums 20.02. 2018. Neskatoties uz augstāk minēto visai pesimistisko prognozi saites ir izdevies nomainīt visai īsā laikā, lai arī tas prasīja zināmu piepūli vairāku nedēļu garumā. ja pamaniet kādas kļūdas lūdzu rakstiet komentārus.

Ikvienu grāmatu, kuru vēlaties izlasīt, bet kuras lejuplādes saite tomēr  nedarbojas, vai arī grāmata nav redzama saitā, meklējiet MEGA diskā,  vai arī  jaunizveidotajā indexarhīvā . Lai sameklētu to vai citu grāmatu, ir jāmeklē pa mapēm. Meklētājs (ctrl+f) sāk darboties tikai tad, kad tiek atvērta mape, kurā fails varētu atrasties. Ja tas liekas neparocīgi skatiet ŠEIT. Princips tas pats: Spiežam taustiņus ctrl+f  un kad atveras augšējā labajā stūrī meklēšanas lodziņš, ierakstam grāmatas vai autora nosaukuma sākumu, bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, tādu kāds tas ir norādīts šai faila nosaukumā.

Indexarhīvs atrodas hosterī un kļuva pieejams, pateicoties nesavtīgam ziedojumam no burtnieks@keemail.me. Ir arī jauna mājaslapa https://e-gramatas.com/   kas piesaistīta šim pašam  bullet proof hosterim, lai nebūtu iespējams to bloķēt vai nodzēst pamatojoties uz sūdzībām.

VISS LAPAS SATURS ŠEIT:     fb2/pdf  +  Djvu a-m+ Djvu n-z

 

 

 

Advertisements

One Response to DAŽI IETEIKUMI ŠĪS MĀJASLAPAS IZMANTOŠANAI

  1. Gundars saka:

    Viss lieliski darbojas.Liels paldies par ieguldīto pašaizliedzīgo darbu.Saiti iesaku arī saviem bērniem,lai rodas interese par Grāmatu kā tādu.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.