VIDEO

Avārijas Brigāde visas sērijas – Filmu studijas “Animācijas brigāde” veidota multfilma.
Izmantojama arī vēstures stundās, lai rosinātu pārdomas par latviešu tautas vēsturi un nākotni.

Хижина. Būda. The Shack – Filma, kas aizrauj – to es varu sacīt nešaubīgi. Mūsdienās nav visai populāri iedziļināties garīgos jautājumos, tomēr, manuprāt, “Būda” jebkuram tās skatītājam neko neuzspiež, bet samērā neitrālā veidā liek aizdomāties par eksistenciāliem un jebkuram kādā dzīves posmā būtiskiem jautājumiem.

Ausma (propagandas spēļfilma 2015) – filma, kura aizskar manu tautu parādot to kā tumsoņus un garīgi atpalikušus, kuri nokāpuši no kokiem, kā pērtiķi, bez garīgā kultūras mantojuma. Mans vērtējums: Apmelojoša un Latviju pazemojoša propagandas filma bez scenārija.
Nekur un nekad attēlotie notikumi nav notikuši. Vismaz Latvijā noteikti ne!! Tautas nodevēji – stukači un komunistu ticībā iestājušies nevarēja neko ietekmēt, jo rīkojumus izdeva Kremlis ko kangariem kopā ar okupantiem bija jāpilda.
Latviešu tauta – pamesta un rietumu sabiedroto nodota, lai saglabātu savu dzīvo spēku un savu tautu – pildija okupācijas varas uzstādījumus, kas deva iespēju tautai saglabāt savu zemi.
Mūsu tautas intelekts un garīgais spēks gaidīja brīdi, kad okupācijas vara sabruks, lai atbrīvotos no okupantiem un Latvija būtu brīva!
Es LŪDZU Kultūras ministriju pārtraukt šīs režisores filmām piešķirt valsts naudu un Veselības ministriju aicinu piešķirt šīs filmas režisorei un scenārija autorei vienā personā nodrošināt labu psihiatru, vai gadījumā ja jau ir par vēlu, tad mīksti polsterētu telpu Tvaika ielā.

 

Advertisements

One Response to VIDEO

  1. Pievienota jauna sadaļa, kurā varētu ievietot latviešu filmas.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s